Paslaugos

Sprendimai įmonėms ir organizacijoms

 

Atidus įsiklausymas į kliento poreikius, individualių sprendimų paieška, pasiūlymas ir įgyvendinimas, aukščiausios kokybės užtikrinimas - tai REO Investment kolektyvą vienijantis darbo principas. Juo vadovaujantis, siūlome ir pritaikome nuo A iki Z kliento poreikius tenkinantį IT srities paslaugų ir prekių spektrą, kuris padeda įmonėms ir organizacijoms orientuotis į geriausius veiklos rezultatus, savo tikslus paverčiant realybe.


Palankiausios atsiskaitymo sąlygos


Tikime partneryste ir investicijomis į ilgalaikius pasiekimus, todėl klientus kviečiame naudotis lanksčia atsiskaitymo politika:


• Pasirašius sutartį, klientui suteikiame prekinį kreditą su mokėjimo atidėjimu.


• Kredito dydį, kreditavimo laikotarpį ir mokėjimo atidėjimo trukmę pritaikome individualiai.


• Esant dideliems užsakymams, suteikiame ypatingai patogaus atidėjimo sąlygas arba galimybę mokėti dalimis be kreditavimo institucijos įsikišimo ar kainos padidinimo.


Garantija prekėms ir paslaugoms


Paslaugų ir prekių garantijos sąlygas kuriame siekdami užtikrinti maksimalų REO Investment rūpinimąsi kliento poreikiais. Suteikiame palankias garantines sąlygas, o atsiradus techninės įrangos gedimams, remonto laikotarpiu suteikiame galimybę nemokamai naudotis pakaitine technika. Aptarnaujamos IT įrangos duomenų konfidencialumą garantuojame.

  

IŠPERKAMOJI NUOMA

 

Pirkimo išsimokėtinai žingsniai naudojantis „SB lizingu" paprasti - tereikia nuspręsti, kokios paslaugos ir prekės Jus domina, ir mūsų atstovas per kelias minutes pateiks Jums išperkamosios nuomos sutartį. Ją pasirašius, iškart gausite prekę arba Jums bus suteikta paslauga. Įgyvendinus sutartyje numatytus įsipareigojimus - nustatytą laikotarpį kas mėnesį bankui mokėjus įmokas - prekė taps Jūsų nuosavybe.

Partneriai

dell_2019 

  

      Lenovo platinum       


  
dlink_n1
     
MAXQODA